Karácsonyi adománygyűjtés a településünkön élő nehéz helyzetű családok és az idős rászorulók részére

Fadd Nagyközség Önkormányzata karácsonyi adománygyűjtést szervez a településünkön élő nehéz helyzetű családok és az idős rászorulók részére.

Karácsony közeledtével országszerte sorra indulnak adománygyűjtő akciók a rászoruló családok megsegítésére. Ezek az összefogások mindenhol jó célt szolgálnak, hiszen ami nekünk csupán apróság, az sokaknak óriási segítséget jelenthet. Idén minden eddiginél fontosabbnak tartjuk, hogy a nehéz helyzetben segítséget nyújtsunk!

Szeretettel várjuk tartós élelmiszer és édesség felajánlásaikat december 15. napjáig a Béri Balogh Ádám Művelődési Házban elhelyezett gyűjtőponton.

A gyűjtés sikerének alapjául önkormányzatunk 300.000 Forint, képviselő-testületünk pedig 100.000 Forint értékű adományt ajánl fel saját költségvetéséből. Tegyük szebbé közösen az idei ünnepeket, legyen Ön is karácsonyi hős!